Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spojeni VOB souboru

Ahoj, mam 8 kratkych filmu kazdy na mini DVD disku, sou ve formatu .vob , potreboval by jsem je budto spojit nebo nahazet postupne za sebou na jedno DVD, jaky program je dokaze spojit? vysledny format musi byt spustitelny v DVD prehravaci. diky moc odbornikum :)

Taky to můžeš na jedno dvd naházet starým, dobrým DVD Shrinkem 3.2. Klikneš po spuštění rovnou na dvd Re-Author, naklikáš si ke složce, kde máš připravený ty soubory a po jednom je přetáhneš do levého pole, pak už jen stačí
do připravené složky zextrahovat a bude jedno dvd. Dbát na výslednou velikost.