Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno miniaplikace

Ahoj, omylem jsem odinstaloval miniaplikaci Hodiny a nemůžu ji teď nikde sehnat. Nemáte nějaký typ, jak si tak dostat zpět. Nechcou se mi kvůli tomu přeinstalovávat Visty...

Pokud odinstalujete miniaplikace dodané se systémem Windows, můžete je v dialogovém okně Galerie miniaplikací obnovit následujícím postupu:
Otevřete okno vlastností Postranního panelu Windows klepnutím na tlačítko Start, klepnutím na příkaz Ovládací panely, klepnutím na položku Vzhled a přizpůsobení a potom klepnutím na položku Postranní panel Windows.
Klepněte na možnost Obnovit miniaplikace nainstalované se systémem Windows.

http://windowshelp.microsoft.com/Windows/cs-CZ/help /03d792aa-f273-4478-9f55-25d7dce1d5981029.mspx#EEEA C