Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Flas plaer na mobil

Prosim pozte s Adobe flash plaer na nokia 5310nevim kde co a jak vyplnit začinám s angl.i s programy tak nevim jak. Najde se někdo kdo poradi nebo pošle navod v češtine co kde vyplnit a jak.Ješte jednou všem předem děkuji: Jiři jirizestaraku@seznam.cz

Změna kategorie, původně: Programování (Fuente)

fasplaer sa obvykle dodáva s telefonmi ,s ktorými je možné ho použiť,mimo zoznamu podporovaných telefonov,ktorý je uvedený na stránkach adobe nieje možné ho doinštalovať a použiť,nebude funkčný kvôli softwarovým a hardwarovým obmedzeniam jednotlivých telefonov.Dodatočná inštalácia je obvykle možná na telefonoch s operačným systémom symbian s60 a vyššie a windows mobile,vývojársku verziu je možné inštalovať len na telefony nokia n95 a nokia E5x/E6x sériu, telefonov bez operačného systému je len velmi obmedzené množstvo a tie podporované majú obvykle už túto aplikáciu predinštalovanú z výroby,výnimky sú uvedené v zozname podporovaných pda/mobilov na stránkach adobe pod flash mobile