Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem pri vymene SDRAM z 256MB/133Mhz na 512MB/133Mhz

Zdravím všechny!Pro zvětšení oper.paměti jsem vyměnil SDRAM 2x256MB/133MHZ/168pin za 2x512MB/133Mhz/168pin a ve vlastnostech PC mi ukazuje pořád jen 480MB. O.S. mam XP prof. a jede normálně. Čím to může být,že velikost paměti je stejná jako před výměnou. Předem děkuji všem za radu!

Pridana pamet je pravdepodobne oboustrana ( cipy na obu stranach te desky pameti ) a tvoje zakladni deska je schopna pracovat jen s jednostrannou. No, ono ve skutecnosti jde teda o kapacitu jednotlivych cipu, ale laicky receno je to tak.