Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TV Program

Dobrý den, mohli by jste mi prosím poradit nějaký šikovný software (free), který ukazuje televizní program a dá se v něm nastavit pořady, na které by mě upozorňoval, když začínají? Díky.

No, reknu ti, ze takovy software asi nesezenes a to hned z nekolika duvodu:
1) kazdy stat ma jine televize a programovat to pro jeden maly statecek je blbost
2) tv program v takove forme aby se dal jednoduse pouzit v aplikaci na internetu asi ani neexistuje

Napada me jedine reseni a to naprogramovat si vlastni aplikaci ziskavajici informace z digitalniho televizniho vysilani ( tam je program na tyden dopredu ) ;-)

No, tak ho evidentne neko napsal :-) no a ty dve stovky jsou platba za to, aby nekdo udrzoval ten seznam aktualni :-) a bezi i obstojne i pod linuxem ve wine