Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Drupal dotaz.

Dobrý den, vysvětlí mi prosím někdo tohle??? Jsem tak trochu nechápavej a chtěl bych si nainstalovat Drupal, ale asi to bude stejně marné. - Do stejného adresáře také rozbalte soubor s lokalizací. -
Děkuji

Rozbalte nejprve hlavní instalační soubor Drupalu do dočasného adresáře (např. s použitím programu Total Commander). Do stejného adresáře také rozbalte soubor s lokalizací.
Takhle to tam je celé a já nerozumím do stejného adresáře rozbalte soubor s lokalizací??? Jakou lokalizaci??? Jinak neřešte to stejně to u mě bude marný.