Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s řadičem sběrnice USB

Win XP.Přestala fungovat flashka.Ve správci zařízení jsem zjistil,že u řadiče sběrnice USB mám 4 žluté trojúhelníky a napsáno : Otevřený hostitelský řadič ALi sběrnice USB ke sběrnici PC. Ve vlastnostech je napsáno: "Ovladač (služba)pro toto zařízení byl zakázán.Kód 32.
Nejsem si vědom že bych něco ZAKAZOVAL ! Včera to fungovalo normálně.Jak a kde tuto službu povolím ?
Děkuji.

Otevřeným hostitelským řadičem ALi se zbytečně nezabývej, chipset tvého pc je zřejmě prašivý shit.
ve správci zařízení odeber celý řadič usb a nech pc restartovat. pokud si korektně nedoinstalují ovladač samy, musíš ho doinstalovat sám z cd ke tvému boardu / ze stránek výrobce tvé desky.
když nepomůže - a nic související s usb jsi v biosu včera nevypínal - jdi si koupit za 200 normální pci řadič od normální firmy. bacha, bývají kompatibilní od revize sběrnice pci v.2.1, dočteš se třeba v manuálu základní desky.

Neni to (primarni) problem sluzeb Windows, ale naborenych ovladacu. Nemas-li originalni CD k desce (coz vzhledem k "typu" chipsetu ani nepredpokladam), nestyd se a prozrad nam presny model tveho diluvialniho HW. Snad to na netu sezeneme.