
Jakou inkoustovou tiskárnu a skener?
Ahoj všem, omlouvám se za asi dosti časté téma, ale nabídka nových modelů tiskáren se zase trochu rozšířila, tak přemýšlím co vybrat.
Nejradši bych si z důvodu úspory místa a financí pořídil nějakou multifunkční tiskárnu. Hodně doporučovaná je i Canon MP610 (zdá se být i touchwoodova favoritka ) nebo by pro mé požadavky vyhověl i nižší model?
Požadavky na tisk:
- kvalitní tisk textu s obrázky
- tisk foto spíše výjímečně, každopádně není pro mě prioritou
- potisk CD nepotřebuji
- preferuji levný tisk (každá barva zvlášť, možnost použít náplně i jiného výrobce, případně rozumná cena originálních náplní, tisk co nejvíce stránek na jedno naplnění v přijatelné kvalitě)
- rychlost tisku
Požadavky na skener:
- skenování převážně textu s obrázky a foto, vše v co nejlepší kvalitě, kvůli uložení do elektronické podoby a dalšímu zpracování a také kvůli využití jako kvalitnější občasné kopírky.
Vyhovela by ti i MP540. Ale vzdycky rikam, ze pokud je na vyssi model, kup jej.
No, to je fakt, ale s takovou můžu skončit u barevné multifunkční laserovky a na tonery už mít nebudu