Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Soubory ASX

Dokáže mě někdo z tohoto souboru ASX vytáhnout pouze odkaz na stream přímo rádia, bez reklam, které se automaticky spustí když začne přehrávání. Ta reklama se tam vloží automaticky, a teprvé poté začne přehráváni.

Potřebuji to bez té reklamy, protože se na to jinak z telefonu nepřipojím a nemůžu poslouchat.

Link na stream je tady.

evropa2-128.asx

Díky moc!!!

otvor si ten asx súbor/je to v skutočnosti len premenovaný xml súbor / v nejakom textovom editore,napr. v notepade a nájdi si,kde skutočne daný súbor je,obvykle bude mať meno s príponou wma alebo asf,wmv/asf v prípade videa,prípadne modernejší flv

Přesně tak.
Otevřít jako text. Tvůj asx vypadá takto:

<ASX Version = "3.0">
<Title>Evropa 2 - 128 kbps stereo</Title>
<MoreInfo href = "www.evropa2.cz" />
<ENTRY ClientSkip="no">
<REF HREF="mms://netshow.play.cz/e2playspot/POZITKARI-1.wma?WMContentBitrate=130000"/>
</ENTRY>

<ENTRY ClientSkip="no">
<REF HREF="http://netshow5.play.cz/jingle/Evropa2_128.wma"/>
</ENTRY>

<Entry>
<Title>www.play.cz</title>
<Author>Evropa 2</Author>
<Copyright>Evropa 2</Copyright>
<MoreInfo href = "www.play.cz/evropa-2" />
<Ref href = "mms://netshow6.play.cz/evropa2-128" />
<PARAM NAME="HTMLView" Value="www.play.cz" />
</Entry>
</ASX>

Svůj odkaz určitě najdeš.