Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tablet- prosím o radu

Dobrý den, jelikož jsem naprostý laik, prosí tímto o radu. Sháním pro syna (18) grafický tablet. Na zn. od Wacom nemám, ale zalíbil se mi Trust TB 7300 Wide Screen.
Má celkem velkou pr. plochu, dost funkcí vzhledem k ceně (2890Kč), ale neznám nikoho kdo by mi řekl - ber to, anebo - jdi od toho. Syn ho bude využívat hl. na grafiku, kreslení a malování. Má s tímto tabletem někdo zkušenosti a mohl by mi poradit? Děkuji moc. Pepa.

trust je jako obchodní logo u celého svého sortimentu výrobků brán jako shitznačka, s pověstí na úrovni nákupu v tržnici.
jakkoli značka genius není taky žádný zázrak a jejich ovladače ke všemu co dělají jsou psány se záměry: 1. co nejvíc nasrat uživatele, 2. co nejvíc se odlišit od standardu, a pro samotný hardware platí: 3. čínská kvalita je určitě někde v africe pojem, přesto bych je bral jako minimum co může přelézt práh domu, s rizikem že každý druhý výrobek bude ihned po vyzkoušení vyhozen.
u trustu je to jasné, tam neprochází každý druhý, to jsou komplet nepoužitelné šmejdy.