Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přípona

Dobrý den, nebudu moc dlouho otravovat, ale jen sem se chtěl zeptat, na co je přípona .tmp.
Jestli je to třeba ňáký video, bo fotka,bo něco jiného a včem by se to dalo otevřít. Prosím poraďte.
Děkuju mooc.

jinými slovy
Start - Spustit - napsat Temp - OK - co se objeví - smazat.
Až to uděláš, tak znovu - napiš Prefetch - OK - co se objeví - smazat.
A když si uděláš čas, tak 1x za měsíc, a na to Spustit, znova vletíš, a uděláš to samý, bude PC jenom spokojený.
A nemusíš už nic psát - Start-Spustit-klepnout na roletku-vybrat Temp, a nebo Prefetch, a mazat.