Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypalovačka DVD LG GH22np20

Zdravím všechny.Koupil jsem vypalovačku DVD od LG a nevím si s ní rady. Po zapojení ji systém vidí,hlásí správnou funkci,ale jakmile tam dám prázdné dvd,tak se tam ukáže jednotka CD-RW.Jinak tam je jednotka DVD-RAM
Nevíte čím to může být?

Nero info tool ukaze vsetko, aspon 10kariet plnych informacii. Vela nechyba a ukazal by aj farbu tvojich ponoziek :)

P.S. inac aj normalne ked si v nere (alebo nere express) tak mas tam informacie o mediu, bud v menu alebo ikonka "i" alebo v nejakej vysuvacej liste na boku.

Podívej se co budeš mít u prázdného média,když ho dáš do jednotky. Ukáže se ti velikost média a volné místo.Nepotřebuju poradit s médii,ale s vypalovačkou. Pálil jsem v Neru bez nějaké hlášky,po vypálení se ukázalo, že vše proběhlo v pořádku, ale DVD bylo prázdné. Co s tím?