Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ICQ - když jsem ho zapnul, tak se celej PC zpomalil

Zdravim,
mam problém s ICQ. Nainstaloval jsem si ho do nového PC a šlo to v pohodě, ale cca za 1-2 měsíce když jsem ho zapnul, tak se celej PC zpomalil a nešlo nic v podstatě dělat. Ale jakmile jsem ho vypnul, bylo to v pořádku. Zkoušel jsem to několikrát reinstalovat, ale závada byla stejná. Zkoušel jsem si stáhnout i nové ICQ 6,5 a furt mi to dělalo problémy. Na ostatních PC mi to šlape normálně. Tak prosím, jestli měl někdo taky takový problém a vyřešil to, tak prosim poraďte. Zatím používám QIP, ale ICQ je pro mě lepší. Díky
Změna předmětu, původně: ICQ (LaKr) (Kráťa)

Infium taky není to pravý ořechový... Třeba jsem nepochopil proč ve stabilní 2005 verzi mám jména uživatelů normálně a v Infiu je místo diakritiky azbuka. A při posílání souboru ten automatický upload a odeslání linku uživateli na druhé straně - děkuji,nechci.