Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno spousteni-systemu-windows-se-nezdarilo

Mám stejnej problém jako uvádí trochtic 18.8. Ale u mě jde o notebook a žádný instalační cédo k tomu nemám a recovery bylo provedeno z HDD (kam se ovšem teď nedostanu).
Po konfiguraci aktualizace kdyz spustim PC se mi tam napise toto Spousteni systemu windows se nezdarilo. Pricinou muze byt nedavna zmena hardwaru nebo softwaru.Postup pro odstraneni problemu:

1.Vlozte instalacni disk systemu windows a restartujet pc.

Automatická oprava se nedaří a jak jsem psal výše, žádný CD k tomu nemám.
Prosím pomoc.

No zřejmě to budu muset dát do servisu, protože nejsem žádnej IT Einstein. Noťas fachal na Vistě v poho 4 měsíce, dokud jsem si nepostahoval dema nějakých her a ty co nešly extrahovat nebo spustit, jsem odinstaloval. Na ten HDD se nedostanu a s BIOSem nic raději dělat nebudu (pokud by to vůbec pomohlo). Ještě mi to háže nějakou hlášku, že by to mohlo jít přes admina, ale ikdyž jsem první majitel, neznám heslo. No nic, díky.

Člověče, co myslíš tím problémem jako uvádí trochtic 18.8 ? To si jako máme najít, jaký problém měl? Jsi línej napsat: Mám notebook XY, na něm Windows (XP Home, PRO, Vista ..) po aktualizaci se Windows nespustí... Většinou se při spuštění notebooku objeví nabídka na vstup do BIOSu ( nejčastěji F2 ) , nabídka Recovery... Při recovery ale přijdeš o data na oddíle, kam obnovuješ systém.
Heslo admina bude zřejmě prázdné a jen tedy stiskneš ENTER

Ale né. Nikdo nic hledat nemusí. Já jsem ten problé opsal a jen jsem dodal, že je to stejný jako u toho trochtica z 15.8. Jinak mám Acer Aspire 5520G s windows vista home premium. To, že se do BIOSu dostanu přes F2 vím. Ale jak jsem psal, nejsem žádnej odborník a nechci to rozjebat víc, než to je. S tím adminem při prázdným hesle jsem to už taky zkoušel, ale při odenterování to vyhodí požadavek na heslo. Jak říkám, budu to muset dát nějakýmu kámošovi, kterej tommu víc rozumí nebo pak servis. Ale taky dík.

Google Translate:

Tento problém je způsoben tím, Demon Tool d347bus.sys má confilicting problémy s SP2 & některé další programy. U lze vyřešit zavedením do Win Cd recovery mode, potom přihlašovací údaje do admin & smazat následující
C: \ windows \ systems32 \ Drivers \ d347bus.sys Pak výjezd ...
Váš počítač by měl restartu jen pokutu poté

Takže zavedení, přihlášení, smazání, výjezd, pokuta.

Hoplá... :x: Tvůj notebook je pravděpodobně HP, když k němu nemáš instalační médium, a instalace systému je pouze na pevném disku... Otázka pro kolegy: Půjde ten režim obnovení (nevím, jak se to jmenuje, je to při bootování instalace XP) spustit pro daný systém i z jiného média s jiným SN (samozřejmě se stejným sestavením a service packem)? Nebo se dá u HP vytvořit z recovery partition na disku bootovací médium? Nebo jak se vlastně řeší problém s instalací? ::) O víkendu tu budu mít na reinstall právě jedno HP, ke kterému není placka se systémem, ale jen systémový recovery oddíl. Jak mám postupovat při úplném vymazání a instalaci systému?