Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Film z kamery

Zdravím
Mám problém,jsem amatér v oblasti videokamer.Mám na DV pásce ve videokameře film a chci ten film dostat do počítače,to se mi sice daří,ale každý soft co mám mi ho kouskuje (třeba i na 10 až 15 vteřinový jednotlivý filmečky,nakonec z půl hodiny filmu mám přes stovku filmečků).Teď používam jednoduchý WinDV a ten taky kouskuje a neviděl jsem nikde nastavení.Můžete mi poradit co s tím,nebo nějaký normální soft kde se to dá nastavit?Jde mi pouze o překopírování celého filmu do počítače(a hlavně v celku).
Díky moc za rady

Pak máte právě nejspíš nastavené při přenosu z kamery do PC ,,detekce scén podle času''.
Ještě mě napadá, jakým konektorem máte připojenou kameru k PC (měla by být přes Fire Wire)jiné připojení může mít nedostatečnou rychlost a vynechávat snímky)