Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem in_linein.dll

Nejde mi nainstalovat winamp, sice mám ikonu na ploše, ale při pokusu o otevření se zobrazí: proces winamp způsobil chybu v souboru in_linein.dll . Co se s tím dá dělat? Díky

A ten soubor in_linein.dll je umístěný kde? V těch tempech ho to našlo, nebo tam byl jiný vir? V normálním umístění (Program Files\Winamp\Plugins) je to plugin Winampu, cvičně bych ho hodil do koše.

Opravdu se Winamp nepodařilo nainstalovat, nebo jen nejde spustit?