Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DVD

Dobry den. Prosim existuje spravny postup pri natahovani DVD do externi pameti pres notebook? DVD natahuji pomoci Nero recode, ukladam na externi pamet, kdyz poklepu na nektery z filmu, zobrazi se mi spousta odkazu VTS_01...VIDEO_01-04...AUDIO...musim se koukat na filmy na etapy, coz mi radost nedela! Daji se odkazy nejak sjednotit? Dekuji za radu.

různé malé free dvd playery neobsahují licencovaný kodek mpeg-2; pokud už ho nemáš jako součást nějakého balíku kodeků.
buď se rozpomeň jestli jsi třeba ke grafické kartě nedostal nějaký power dvd, nebo si stáhni free gom player nebo vlc player.
žádný z nich ale není tak hnusný jako poslední produkty nera, snad ti to nebude chybět.