Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chronos MP4200S

Dobrý den, před 2 dny jsem koupil multimediální přehrávač HDD Chronos MP4200S a po vyzkoušení včech výstupů mimo HDMI mi nefunguje zvuk. Nejsem žádný odborník proto prosím o radu. Je možné,že se jedná o vadný přístroj. Děkuji Jirijasek

Já bych nezkoušel výstupy, ale zapojil to podle manuálu. A kdyby zvuk nešel, obrátil bych se na prodejce.
Co do těch zdířek připojuješ? Pokud reproduktory, tak je to jasné. Ale pokud sluchátka s mikrofonem (nebo něco co má dva jacky), mohl by být ve výstupu ten špatný.
nebo se to jen propojí s počítačem a zvuk jde "přes počítač"?
Myslím, že do prodeje by výrobce nepustil nefunkční věc, i když možné je vše.