Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno velikost windows vista home premium na disku

Ahoj, pisu pro vsechny uzivatele windows vista home premium!!! Napiste sem, jakou má váš operační systém (neboli složka "windows" na systémovém disku) velikost!!! Ta moje dosahuje při pravidelném stahování aktualizací a všech těch kravin on microsoftu, které byly předinstalované, skoro 16GB!!! Je tohle normální?::)

Teď mě málem odnesli na márách. Změřil jsem si...
Windows Millenium a zabírá 12.3GB, až po deseti minutách šoku jsem si vzpomněl,
že mám na ploše složku s 10.7GB filmů k prohlídnutí. :-)
Složka WINNT u W2000 má 2GB.