Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win rar

Hi all chci se zetptat jestli nekdo nemá návod na rodzdělení souboru winrar na více části třeba 7GB na 2x4GB díky za odpovědi

můj vychytralý správce souborů (salámek) má na to doplněk "split&combine". nabízí buď na výběr média, nebo počet kusů, a vygeneruje spojovací batku.
akorát bych nedělil zararovaný archív.
a možná když to vyraruješ, dostaneš místo jednoho velkého .iso několik gigových souborů. buď si na ně pořídíš dl médium, nebo je nakopíruješ jako prostá data na rw nebo flashku.