Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Google Chrome Ano/Ne ?!

Dobry den

mam dost problemy s IE 7 a tak jsem presel na IE 8 ale ten mi po čase začal dělat to same = stranka se prostě zasekne a zamrzne i ostatni co je otevrene ve stejnem exploreru. a to třeba i několikrat po sobě na samem miste pri opetovnem nacitani stranky.

rozhodl jsem se otestovat Google Chrome. ale od něj mě odrazují přátelé. Je pravda že Chrome si stahuje cookies a celou history a tak pod.

Tak bych rad veděl jak to vlastne je a nebo jak bych vyřešil ten problem s IE. to by bylo nejlepší.

Mam notebook s 3GB ram, 320HDD, 1,84 C2D a VISTA Home Premium

děkuju

Používej, co ti vyhoví. Vyzkoušej všechny možné prohlížeče a vyber, co ti nejvíc padne. Chrome pochopitelně informuje Google o tom, kudy lezeš a co prohlížíš, což ti může být jedno. Cookies jsou mu asi na prd, ty má každý server jak někdo naprogramoval, nic mu neřeknou - jedině jeho ale ty může číst přes kterýkoliv prohlížeč. IMHO žádné osobní identifikace si nejalsne odesílat, protože by se na to záhy přišlo byl by to obrovský mezinárodní skandál a ostuda, což si tato firma nemůže dovolit.

Rád bych používal Chrome, moc se mi líbí, ale chybí mi dost podstatný doplněk - Adblock. Jistě, můžu to obejít přes hosts nebo nainstalovat privoxy, ale to není tak snadno konfigurovatelné jako Adblock. Takže Chrome bohužel zatím ne.