Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tv karta

Zdravim mam tv kartu asus P7131,ktora mi po pripojeni koaxialneho kabla robi vlny po monitore.To ale neni najhorsie ,lebo ona totizto vobec nejde :) nainstalujem ovladac ktoreho instalacia prebehne v poriadku ale ovladac sa mi nikde nenainstaluje a v spravcovi zariadeni nieje tato karta zobrazena. za pripadnu pomoc vopred dakujem

pravdečpodobne je v konflikte s niektorým iným komponentom v pc-najčastejšie so sieťovou kartou/modemom,zvukovou kartou ap.Skús ju preložiť do inej pci zbernice,pokial je to možné.TV karta musí mať svoje samostatné irq,zdielať ho môže bez problémov len s usb/firewire,to nemá žiaden vplyv na správnu funkciu,nesmie zdielať irq s grafickou kartou,zvukovkou,modemom,sieťovkou ani s žiadnym radičom diskov.Nevylučujem ovšem aj vadu samotnej karty,takto na dialku to neviem posúdiť