Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem FTP Server přestal fungovat

Ahoj, vedu si vlatsní FTP server, ale z neznámého důvodu už delěí dobu nefunguje. Používám G6FTP Server, zkusil jsem již i Serv-U, stále nic. Myslím, že problém musí být vnitřní, už je tomu asi měsíc a půl, 12.12. ze záhadného důvodu na 5 min naskočil a zase vypadl. Firewall pouzivam Kerio Personal Firewall. Nemam sebemensi tuseni v cem je problem. Vypinal, zapinal, restartoval jsem server, stejne tak firewall a rezidentni stity. Sam se na sve FTP nedokazi pripojit. Dekuji moc za jakkékoli návrhy.. A jenom male btw: když se někam připojuji na ftp, spojuji se přes Total Commander a ten také přestal fungovat, zasekne se na okýnce PORT. Proto ted pouzivam funkcni SmartFTP

Nedela to nastaveni win vista treba UAC ?? Jake mas windows, ja pouzivam ZA a dosud zadny problem, neodklikl si port 21 tvale blokovat u FW ??
Muzes tez zkusit FTP server Filezilla je freeware a funguje bezva, popis stav bliz at je ceho se chytit.:puff:

P.S. Jeste me napadlo ze to muze delat nakej vir, nebo chyba v systemu ale to jen na okraj.