Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem odchozi posta

Dobry den,muzete mi nekdo poradit,nastavil jsem si v outlooku dva mailove ucty.vsechny nastaveni by meli byt spravne a taky byly,protoze testovani probehlo uspesne (odesilani i prijimani) dneska opet nelze odesilat posta.hlasku si bohuzel nepamatuju doslova,ale chce to pri odesilani zadat spravne heslo,ktere je ovsem zadane spravne.
Diky za radu

máš správně nastavený odesílací smtp server podle tvého providera?
jinak obvyklý seznam mail má jakousi vyfičurenost co se týká ověřování hesla, ale já u nich mail nemám tak nevím o co go.
tady to sice neuvádí, ale možné že pro některé smtp servery má být zatrženo "přihlašovat se zabezpečeným ověřováním hesla (spa)"
[OE_account06.jpg]