Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Linux - navod na HAL ?

Asi nejvetsi linuxovy smecko soucasnosti, mezivrstva HAL, nezabyval jste se nekdo konfigurakama. Nemuzu vygooglit zadny srozumitelny navody.

Potrebuju pred linuxem skryt jeden NTFS disk, aby vubec nebyl videt a nevim jak to nastavit. Eventualita je HAL vypnout, ale lidi od Linuxu mi to vubec nedoporucujou.

Za videnie particie s NTFS je v novych distribuciach Linuxu zodpovedne NTFS-3g. Vypnutim tohoto by si docielil to co potrebujes.
HAL je len databaza hw v tvojom PC. Nist co by bolo nejako nastavovatelne...
prikazom lshal si mozes vypisat z akych sucasti sa sklada tvoj PC.