Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nokia 6220 - nezdarila sa instalace

dobry den
ked pripojim telefon cez usb k pc wyhodi mi pruwodce instalaci noweho hardweru..potom mi wyhodi ze sa nezdarilo...chybu mam w radici widea protoze se nezdarila instalace a ted nemuzu wubec napojit telefon..mozno je to hloupa otazka ale ja se newyznam a nwim si pomoct..prosim poradte..dakujem
Změna předmětu, původně: nokia 6220 (LaKr) (Kráťa)

pokud máš i chybu w řadiči widea (fuj, ta klávesnice by měla za takový pravopis liskat uživatele), nejspíš máš ve správci zařízení žlutý otazník u nějakého zařízení. potom nejspíš není nainstalovaný driver k chipsetu tvé základní desky - to by znamenalo že ani ovladače k dalším periferiím nepůjdou korektně nainstalovat.
takže nejdřív do ovládacích panelů - systém - hardware: jak vypadá správce zařízení, je všechno v pořádku?

AHOJ..mam ten isty problem ako dotycna..ak je to v drivery co dalej?mam tam zlty otaznik..ako zistim ci je to v drivery alebo,,?vo vlastnostiach radica videa mam dotaz ze nebol nainstalovany spravne ked sa ho pokusam preinstalovat nedari sa to a vyhodi mi ze ho nenasiel:-/