Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem portable programy na flashdisku jedou rychlosti (netrenovaneho) sneka

zdravim,
pred nejakym casem jsem nahradila svoji 512MB flashku Corsair Flash Voyager flashkou stejne znacky s kapacitou 8GB.
Pouzivam ji krome prenaseni dat i na par portable programu (firefox portable, qip infium, skype portable..) a mam ted problem s tim, ze zminene programy jedou priserne pomalu. Spusteni FF, nacteni webove stranky, cokoli, trva nechutne dlouho, pricemz FF spusteny normalne na tom samem pocitaci jede bleskove, tzn pocitacem to nebude. Zkusila jsem i portable chrome, jestli neni problem cirou nahodou ve FF, ale je to totez. Takze problem bude jednoznacne souviset s flashkou.

Tusi nekdo, kde muze byt problem a jak by se to dalo resit? Na stare flashce mi totez jelo naprosto bez problemu, zlobi to az tady :(

diky

budeš se divit, ale trochu mohly.
mimořádně ošklivý corsair gumák voyager se dodával ve dvou verzích; lišily se písmenky a barvou. ten prasečí nepoužitelný byl modrý, novější rychlejší byl tuším oranžový. oba dva přesto byly hnusné, což je deklasovalo z normálního použití.
když už "odolný" gumák, tak patriot x-cosi. pěkně se s ním hází o stůl a je rychlý jako prase.