Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupě ramek a desky

Cus, mam takovej dotaz. Mam desku MSI P965NEO F-V2 a k tomu Quad Core 6600 (OC na 3,3GHz) a 2GB 800MHz ramky, tusim kingmax. No a premejslim esli ma cenu kupovat novou desku a uplne novy 4GB ram (1066MHz) do DUALu.

Ma to cenu? Nebo mam radsi jen koupit dalsi 2 GB 800MHz ramek?

Druha vec. Je lepsi jedna vykonna karta nez dve slabsi do SLI (v mym pripade mam 9600 GT). Vyplati se koupit druha?

Predem moc diky za rady a nazory...

Tady je to koukam sama dobra duse, tak si nechte svy bohy pro svoje mamy. Slusne jsem se zeptal na radu a jak jsem dopadl. Jako v kazdym druhym kvelbu. Ptam se asi proto, ze jediny co mi zhavi jsou RAMy a depta me to. Pritom konstantni teplota v bedne je 25C. (Procesor 38C jadro, grafika 42C, disky kolem 30). A taky treba existuje neco jako chladic na ramky ale na to jsem se neptal. Ptal jsem se na vykononostni rozdil mezi 800/1066 MHz, ne na teplo.