Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vista ?? - Italská na českou s původnín sn.

Dobrý den, koupil jsem si nový notebook za skvělou cenu.Jedinou nevíhodou je, že obsahuje italskou Vistu.Vím,že jsem si spolu s notebookem koupil licenční klíč k windows Vista.Moje otázka je následující: Je možné přeinstalovat italskou Vistu na českou a vložit do ní klíč, který jsem dostal?? Díky za odpovědi
Změna předmětu, původně: Vista ?? (LaKr) (Kráťa)

Mám Vistu Home Premium italsky a používám Vistalizator.Problem je v tom, že jak zapnu češtinu tak se automaticky vypnou aktualizace a nejdou zapnout.Jedine řešení které mě napadlo je přeinstalovat windows na českou verzi a vložit tam klíč,který jsem dostal, ale to si nejsem jist jestli vyjde.Jestli bude ten klíč fungovat.

po přeinstalaci do češtiny (čili žádné anglické win+české mui) budou aktualizace v češtině.

pozn: jestli instaluješ sp3, rovnou se na automatické aktualizace vyse., protože jako správný omezený uživatel stejně nemáš právo je instalovat, ani nebudeš dostávat upozornění.
prostě si ty asi dvě mediálně kritické záplaty stáhneš jednou za půl roku sám.