Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nastavaní v biosu

Dobrý večer,můžete mi prosím poradit?Chtěl jsem přeinstalovat wind.,
ale nespustí se mě instační cd.Díval jsem se do biosu a tam mám následující:Boot seguence 1.CD-ROM drive,2.+ hard drive,3.+ diskette,
4.legacy lan card.Jsou tam správně ta znaménka+? moc se vtom biosu
neorientuju.Děkuji za radu.

Neviem aky mas BIOS ale ked tam mas znamienka + tak sa da ta sekcia asi roztvorit (napr. klavesou Enter apod, citaj co mas na obrazovke). P.S. mechanika moze byt aj v sekcii hard drive tak si tu sekciu roztvor.
V prvom rade si ale skontroluj ze BIOS nejaku CDROM vobec zdetekoval (zvycajne to vidis na prvej stranke BIOSu), ak CDROM nezdetekoval tak je blbo zapojena alebo vadna.