Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zátěž svchost.exe na notebooku

známý mě požádal abych se mu pozeptal na jeden problém. při spuštění notebooku mu ve správci úloh neustále ukazuje využití fyzické paměti přes 50% a nejvíce mu zatěžuje paměť svchost.exe . tady je přiložené foto pic.php . poradí mi někdo ,co by s tím mohlo být? díky za každou radu

využití fyzické paměti přes 50%

tý jo. to chceš říct že z 2gb instalovaných, kdy tam ještě neběží žádná aplikace, je už 1gb zabraný? to by ovšem byl hnus, velebnosti.
jinak tě to až tak moc trápit nemusí, protože dole čteš "vytížení cpu 0%", čili paměť je možná zasr.. ms odpadem, který však nic nedělá.