Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obnova smazanych dat

Zdravim omylem jsem si smazal par alb a nejake fotky. Chtel bych se zeptat jestli neznate a nemate nejake dobre zkusenosti s nejakymi softy na obnovu smazanych dat. Dekuji za rady

chip 3/08 na DVD bylo několik programů na zácharanu dat. V některém chipu také bylo srovnání několika programů, včetně omezených plných verzí (trial). Hlavně jak bylo výše uvedeno nezapisovat a připojit jako druhý disk. Pokud jste neprovedl žádnou akci zápisu dostanete z něj všechno. rejstriky-a-archivy . Na karty z foťáků používám photorecovery 100% úspěch .