
Samo restartování pc
Dobrý den! Nevím co dělat, pc se mi každých cca 3-10 min. samo restartuje . Jenže ani HDD a ani procersor se mi nepřehřívá teplota kolem 30°C.A tak jsem myslel, že to bude nejspíš VIR.
Tak po důkladném vyčištění pc od trojských koňů a spywarů se nic nezměnilo tak přišla na řadu přeinstalace windowsů. Bohužel po přeinstalaci se nic nezměnilo pořád se restartuje.
Prosím neví někdo čím to může být? Předem děkuji...
Může to být HW chyba, např. vadná paměť, nedostatečný zdroj atp.
V HW musí být problém, ale zdroj mám 550 a to tomu pc stačí. Tak jestli je problém v RAMkách tak to můžu vyzkoušet vyndat 1 ramku a nechat jet na 2. ramce a naopak.
I když máš zdroj postačující, chování PC může nasvědčovat, že Ti odchází. Zdroje průměrné kvality vydrží tak 2 - 3 roky...
Zdroj mám průměrný no.. a jestli je to s tou výdrží (na roky) tak špatné tak asi fakt pomalu ale jisě odchází..
dobry den chtěl bych poradit proč se mi samorestartuje pc. něco dělam na pc. a po nějakem čase se mi samo restrtuje pc.předem děkuji za radu.
omyl. pokial je to Eurocase, alebo ina parodia na zdroj tak to vobec stacit nemusi. zisti si znacku zdroja, a napis sem aj konfiguraciu tvojho pc.
Zdroj je "COLORsit" 550W (nejni to flatron to vim no) ,2 giga ram (dual), CPU celeron 3,2GHz, ati radeon HD3850 512,
Můžeš si půjčit jinej zdroj. Ale kdyby odcházel zdroj, tak bych to tipoval, že to bude padat spíš při zátěži.
Udělej napřed test pamětí, třeba MEMTEST86. Nech to projet několik hodin.
Přestože by měl výkonově bohatě stačit, může mít takové kolísání třeba jen v několika milisec. že systém spadne. Měl sem stejný problém (Eurocase). Rozhodně by to chtělo zkusit jiný, (třeba i papírově slabší) bude-li se to opakovat. Testem pamětí bych začal.
problem snad vyřešen! to by nikdo neuhodl :) zdrojem ani ramkama to nebylo ... je to moji el.zasuvkou ta mi totiz vyhazuje i televizy :D v jine el.zasuvce mi pc chodi bez problemu :) omlouvam se ze jsem otravoval a dekuji vsem kdo napsal nejakou radu ci nazor na vec :) !!
že by uvolněný spoj hliníkového drátu pod šroubem? nech to někoho znalejšího spravit.