Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zobrazení videa z PC v TV

Dobrý den, prosím o radu, jak se bude zobrazovat obraz HD videa z PC v HD READY TV. Film je v rozlišení 1920 x 800 a na FUL HD monitoru je ořezaný z obou stran černými pruhy. Když má TV Plasma rozlišení 1024 x 720 vyplní celou obrazovku nebo ne????????????? Přenos bude přes HDMI. Děkuji.

1920x800 je obraz s odseknutymi ciernymi pruhmi hore a dolu. Z 1920x1080 sa takto stane 1920x800. Ci takyto obraz zaplni celu obrazovku zalezi od nastavenia PC, popripade TV.
Pokial ma rozlisenie 1024x720 stejny pomaer stran ako 1920x800 tak bude zaplnena.