Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vymena HDD s datami

ahoj,

mam dva notebooky - berme ze A a B
B je "novy" , avsak ma velky disk preto ho chcem dat do booka A, ktory pouzivam ja.
osobe co bude pouzivat book B staci aj ten co mam ja teraz v Acku.

Hlavne je zachovat subory (data) na Acku tj z disku A preniest vsetko na disk v B, cize disk B bude tak ci tak sformatovany.

AKym programom Northon ghost /Acronis to spravit ?
Moja predstava je ze spravim z disku A aj z disku B jeden subor, ktory sa potom opacne nakopiruje, tj image Acka na disk B...

Pokud máš možnost ten druhý disk napojit třeba přes USB k tomu tvýmu NTB, tak by to šlo překopírovat Ghostem.
Ale příjdeš tím o data na tom druhým disku, pokud na něm je operační systém, je to škoda smazat.
Pokud tam nemáš příliš mnoho dat, tak je možnost pomocí (třeba) Ghosta udělat image disku A na DVD. Disk B pak přesuneš na disk A a ze záloh na DVD obnovíš systém z disku A na disk B. Tím nepříjdeš o žádný data a navíc budeš mít zálohu systému na DVD.