Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Teploty

Dobrý den, mohli byste mi trošku vysvětlit ty teploty??? Je jich asi 5 (viz dole) a jestli byste mi to ňák vysvětlili. Jestli jsou ty teploty dobrý a tak. Zatím se učím, tak na mě pomalu :-D
Temp1:36C
Temp2:40C
Temp3:27C
HD0:43C
Temp1:40C
Ty to teploty jsou po 11 hodinách zaplého kompu.
Kujííí moooc.

Tož 36°C - to je ti asi trochu zima, ne? 40°C je silná horečka a 27°C - tak to seš už pár hodin po smrti.

Co tak říct, k jaké komponentě jaká teplota patří a nejen to sem slepě opisovat z měřícího programu? Pokud jsou to teploty v klidovém stavu, tak dobrý, rozhodující však jsou teploty v zátěži.

No občas si zahraju ňáký ty hry (dnes 3x půl hoďky), pak projíždim net, pak zas kecám na ajsku a skajpu, vytvářím si nový dokumenty, pracuju s fotkama. To je muj každodenní plán. No furt na kompu něco dělám. Tak kompu dcela dávám no, ale ne zas tolik

Tak kompu dcela dávám no, ale ne zas tolik

Trochu si protiřečíš.
Tyhle teploty jsou na PC v klidu normální, ICQ (ajsko ::)), Skype, to není žádná zátěž. Zátěží jsou hry, alespoň hodinu v tahu, případně plně vytíženej procesor při hromadným zpracování fotek, kompresi souborů. Takže zapni měření a hraj hodinu nějakou náročnou hru. Pak se uvidí.