Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno video do Samsung YP-T10J

Prosím o radu dcera si koupila MP4 přehrávač Samsung YP-T10J a ráda by si na tom pouštěla i video ale nějak se nám nedaří video udělat.Video by mělo být ve formátu WMV a MPEG4.Poraďte prosím v jakým programu to video udělat aby to šlo.Já jsem to dělal v programu Total video convert 3.10.Dík

Tenhle přehrávač přemlaskne dvojí druhy videa viz.:
[http://img380.imageshack.us/img380/4396/samsungpz5. jpg]

Kontejner SVI (svi)a v něm audio mp3, video MPEG-4 (xvid,divx) - na to budeš muset použít pravděpodobně soft od samsungu.
Druhý:
Kontejner WMV
Video WMV9 simple profile
Audio WMA (max. 860 kbps)
Rozměr obrázku: 320x240
FrameRate 30fps
--
Takže bych to v klidu zkusil Windows Movie Makerem.

EDIT// co to hlásí u Winampu, že nejde použít?

Nic nehlásí jen se zapne a hned skočí na lištu a nejde spustit ale co mě zaráží je že u myši se mě stále ukazují přesípací hodiny který jako by pulzovaly jako by pc stále na pozadí něco dělalo .Vypnu program Media centr a vše funguje jak má.Přes ten WMM jsem to taky zkoušel a nic.