Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Modrá obrazovka u her

:-)Dobrý den, prosím o pomoc :) Mám čerstvě naformátovaný HDD a nainstaloval jsem si nějaké hry ... Ale po chvilce hraní naskoči modrá obrazovka s žádným textem a takový ten sekavý zvuk ... nezbývá nic než jen restart PC. Např u NFS Most Wanted ta obrazovka naskočí po hodině hraní ale např u hry World of Warcraft to naskočí po 1 sekundě ... Už jsem zoufalý a nevím co s tím :(:.(:.(

Používám Win XP Profesional
Procesor: AMD 2600+
Grafika: Ati Radeon 9800 Pro
HDD: 250GB
RAM: 4x 512 MB

Pokud by někdo věděl co s tím předem děkuju za pomoc :)

Co máš za zdroj? Nepřehřívá se ti něco v kompu a patche na hry máš?
Zkus nové ATI ovladače, nejnovější DirectX podle požadavků hry,
měl by stačit DirectX 9c, případně Omega drivers pro grafiku.
Doufám, že jsi po reinstalu Windows nainstaloval ovladače k desce.