Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak obnovit drivery obou mechanik, které zmizeli ze systému?

Správce zařízení je sice pozná (žluté vykřičníky), ale obnovení driverů aktualizací nebo odistalací a novou instalací nefunguje. Nepomáhá ani Windows update...
Problém nastal po odinstalování Norton 360 trial verze. Proč vzal se sebou i tyto ovladače i když tam pořád jsou? Takový neslušný software dělá Symantec?
díky za radu
Petr

Příště při odinstalování software, které nevyhovuje, je potřeba volit při odebírání tlačítko "No" nebo "No To All", protože pokuď jsi dal "Yes" nebo "Yes To All", odebral si knihovny (soubory), které byly zároveň důležitou součástí systému, v tomto případě drivery pro mechaniky...

nevím jak symantec, zda záměrně volí shodné názvy dll se zavedenými knihovnami - dávám zásadně "yes" a zatím nebyl problém.
ale antivir je tak trochu nízkoúrovňový soft a šlak ví co spouští a nebylo uklizeno - ostatně minimálně v "program files\symantec" není zas takový problém zmáčknout shift+del, on už se po restartu nějaký vadný odkaz přihlásí.
přesto bych se nad tím krámem zamyslel: byl nainstalován nějaký ten chipset driver pro základní desku?

Jak obnovit drivery obou mechanik, které zmizely ze systému?

viz mif.