Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Efektivní výuka jazyka na PC, jak?

Rád bych se učil cizí jazyk sám, doma, vlastním tempem. Hledám sw produkt, se kterým se naučím gramatiku, slovní zásobu, výslovnost (sluchátka, mikrofon - vyslovím slovo/větu a program vyhodnotí). Chci, abych mohl doplňovat písmena ve slovech, slova ve větě. Aby opakovací lekce a cvičení byly modifikovatelný, tj. promíchané věty v náhodném pořadí.

Jistě je takových sw produktů víc, ale rád bych něco ověřenýho. Nerad bych vyhodil několik tisíc za nekvalitní produkt.

Máte s něčím zkušenosti?

Pavel

Nakonec jsem zvolil Langmaster a v podstatě to splňuje moje požadavky, až na to, že se nedají cvičení opakovat s náhodně vytvořenými otázkami či se změnou jejich pořadí.

Hodně jazykových kurzů od Langmasteru je dokonce online přístupných: vyuka.lide.cz

Pokud by měl někdo ještě další užitečnej tip, sem s ním.

Pavel