Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno VLC, Gom a titulky

Dobrý den,
mám na disk zkopírované DVD s filmem s titulky. Titulky jsou ve stopě 0. Film běží ve stopě 1.

Gom player - tam se mi vůbec nedaří titulky zobrazit resp. najít, i když jsou zapnuté. Je nějaká cesta jak je zobrazit?

VLC player - krátce po spuštění filmu (ne hned od začátku, to tam není) se zobrazí v menu Video - Stopa titulku - stopa 0 a po jejím výběru pak titulky fungují. To ale pouze do konce aktuálního VOB. Jakmile film pokračuje (přejde) na dalším VOB, tak musím titulky znovu vyhledat. Je možné to nějak "zautomatizovat"?

Podotázka - je možné VLC nastavit tak, aby po spuštění prvního VOB sám pokračoval na dalších? Momentálně to řeším tak, že si označím všechny VOB a přetáhnu je nad VLC. Sice to tak na další VOB přejde, ale už bez zobrazených titulků.

Hledal jsem v menu (možná špatně) a nenašel jsem odpovídající nastavení.

Když jsem otevřel jen IFO, tak mi VLC vypíše chybu.

Přehrávání selhalo:
DVDRead nemohl otevřít disk "F:\filmy2\band of the brothers 5 6\VIDEO_TS\V.dll".
Váš vstup se nezdařilo otevřít:
VLC se nepodařilo otevřít MRL 'dvd://F:\filmy2\band of the brothers 5 6\VIDEO_TS\V.dll'. Zkontrolujte logy pro detaily.

Přes tu složku to ale funguje. Uvidím, jak se na sebe jednotlivé VOB navážou.

Jdu se kochat.

Děkuji chlapi.