Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace windows xp

Nainstalovala jsem nový os win.xp místo stávajícího a na stejný disk,ale zůstali mi tam nějaké staré věci ve filesu a i nový win.jako by se smíchal s tým starším.Prosím jak se zbavím toho starého aby mi zůstal jenom ten jeden.Dala jsem novou instalaci a myslela jsem ,že to věchno vymaže.

Musíš si dát zformátovat disk(všechna data ztratíš), teprve potom to bude normálně připravené na novou instalaci. S daty nebude problém, samozřejmě si je dáš na druhý oddíl, kde není systém. Pokud nemáš dva oddíly, nakup si pytel DVDček a pal, pal, pal.. :-)