Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DNS sit

OS: Vista HP
Notas: Asus F3sg
Domácí reutovaná sít
Přes Lan připojenej PC s XPp SP3, do dneška připojenej notas přes wifi.
Dneska z ničeho nic přestal fungovat net na tom NOTASU, v listě je vidět ikonka připojení a zemekoule(přidělená IP ) na lokální siti bežím, PC na lan beží bez problémů, Při dignostice připojení mi to napíše problém s připojením DNS, nepomuže ruční vypsnání dns do sítového nastavení, na Lan sítovce situace stejná, Reuterem to není zkoušel sem připojit přímo na wan. Nepomohl reinstal sítových rařízení na notasu. AVG, troajn remover, ad awere nehlásí jakýkoli problém po komplet scanu. Pingá na ip seznamu.
Po kompletním reinstalu a formatu stejný problém ( vyzkoušeno na Vista a XP )
Nedokáži si představit, že mi najednou prestala fungovat LAN a wifi

Nikde mi nedokáží pořádně poradit co s tím :/

Tohle mi píše každej... Problem je o to zajímavější že proste to přestalo fungovat z ničeho nic do tý doby to fungovalo v pořádku a PC napojené na stejný reuter beží naprosto bez problémů. Providerem to tedy nebude. A ten ping mi jde na IP seznamu..

Píše to každej, protože pro diagnostikování problému je to důležité. Já osobně v takovýchto případech mám podezření na chybu v routování. Takže by se hodil nejen výpis konfigurace sítě, ale i routovací tabulky. Nebo zkuste cvičně nastavit prioritní routu na router, či z routeru a router providera.

PrasatkoPee