Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem špatně fungující klávesa Fn

Zdravím,
na mém notebooku (ASUS) mi záhadně přestalo fungovat tlačítko Fn + <nějaká modrá klávesa>. Tento problém se ovšem netýká všech modrých kláves. Pomocí Fn mohu napsat tyto znaky: + - * / a funguje i enter. Ostatní (přepínání režimu, hlasitost zvuku, číslice...) nefungují. Děkuji za každou radu co s tím!

zmíněné znaky jsou z přemapované numerické klávesnice, kdežto horní řada funkčních kláves může kolidovat s nějakým (starším) doinstalovaným programem, který ji využívá pro své účely.
u dosových programů co toto páchaly, šlo spouštět v dávce: ovladač klávesnice - dosový program - po ukončení zase odhlásit ovladač klávesnice.

čili musíš přesněji detekovat svůj problém ve smyslu doinstalovaného software, u běžných instalací notebooků se toto nevyskytuje.