Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem so spustením nového PC

Nakúpil som nové komponenty ako dosku MSI P35 Neo, procesor e8400, grafiku EN9600GT, pamate 2x 2gb 1067mhz, zdroj 500w, disk 500 gb atd...
Problémom je, že keď spustím PC tak v tomto štádiu to zasekne....:
vojsooo.givemeyoursmile.eu
skúšal som aj cmos clear, dokonca som čítal, že to môže spôsobovať aj nezapojená FDD mechanika, tak som ju zapojil ale výsledok žiadny.... skúšal som celý PC spustiť aj s úplnym základom bez diskov, usbčiek atď... stále to isté. Už som z toho pomerne zúfali. Nemáte niekto s niečim takýmto skúsenosti?

PC vyber z 230V a vyber knoflikbaterku preistotu na par minut. Potom zapoj len jeden RAM modul. Ked nepojde tak ten prvy vyber a skus len druhy RAM modul samotny.
Skontroluj ze mas zapojene vsetky dodatocne napajania a ze nic neni strcene v USBckach. Povytahuj vsetko nepotrebne nechaj len CPU a grafiku a RAM a vyber aj dosku z kejsu napr. na stol nech tam nie su ziadne skraty na kejs (nie na kovovy stol samozrejme, a nie na koberec! (kvoli el.stat.) Ale napr. na dreveny stol alebo na noviny apod). Ked to nenabehne ani potom, tak odnes reklamovat dosku.