Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skype

Dobry den, prosim vas o radu kterou nemuzu vubec vyresit. Jde o hlasovou komunikaci prez internet.
Z jednim znamym radi kecame pri hrani her(pozivame nejcasteji skype) ale asi pred tydnem nam to z niceho nic zacalo blbnou.Slysim se u nej, nekdy i opakovane, plus slysim vic zvuky z jeho sluchatek nez to co rika do mikrofonu) Nevi si stim prosim nekdo rady?

tak zaprve na komunikaci pri hrani her je mnohem lepsi TeamSpeak 2 nebo Ventrilo. A ze tam slysis nejakou ozvenu? Mohlo by to byt tim, ze to jeden z vas ma na reproduktory a mikrofon to zase prenasi zpatky. Mohlo by to ale take byt rozdvojkou ve zvukovce. MA nekdo z vas rozdvojku? PRoblem taky muze byt u prejeteho kalebu sluchatek zidli - mohou se pak kabely mikrofonu a sluchatek dotykat a to ma za nasledek toto..