Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem grafická karta

ČUS LIDI, PODLE ČEHO MÁM VYBÍRAT GRAF. KARTU DO ZÁKLADNÍ DESKY.
DÍKY ZA ODPOVĚDI:-D:-D:-D:-D
Změna předmětu, původně: grafycká karta (JaFi)

no do počítače bych dal win. xp profesional sp2
no a taky si občas zahrát nějaké ty hry:-D
Ale hlavně bych potřeboval poradit jak po hartwerové stránce vybrat grafickou kartu.:-|
Příklad: mám základní desku asus m2n-e kterámá 2x dual slot RAM DDR2 800Mhz a
zjímalo by mě jestli tam de grafická karta s pamětí DDR3 nebo DDR4 ap....:-|
Díky za odpovědi:-D

Pamat na grafickej karte nema nic spolocne s pamatou na zakl. doske.

Pojde ti tam taka graficka karta, aky ma tvoja zakl.doska slot. Ak mas slot PCIe x16, tak tam pojde kazda grafika PCIe. Ak mas AGP slot tak tam pojdu grafiky AGP.

Za predpokladu ze mas dostatocne vykonny zdroj a PCIe x16 slot, mozes kupit aj dost vykonnu modernu grafiku. Volba zavisi iba od tlustky tvojej penazenky a od toho ako narocne hry tam chces hrat (a od vykonu zvysku PC aby si nemal zbytocne vykonnu grafiku keby si mal nejaky pomaly 5rokov stary CPU tak by hru brzdil CPU).