Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přeinstalování win VISTA na XPčka

Dobrý den,

mam na nb VISTY a chci to přeinstalovat na XPcka. Problem nastane v instalacnim programu před vybráním oddílu kam chci nainstalovat system. Napíše to že nebyl nalezen disk. Přitom Visty z něj jedou... Nevíte čím to?

Blahozelame, ste 100000-ty clovek ktory polozil ten isty dotaz. My papagaji to mame velmi radi a vobec nas nesere ze nikto nepouziva vyhladavanie.
Mackaj F6 a daj mu na diskete ovladac SATA pre tvoju dosku/chipset, alebo si urob instalacku s integrovanym ovladacom, alebo si prepni v BIOSe SATA na IDE mode (SATA AHCI na disabled).