Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde videohovor na icq

ahoj,ahoj,nevíte proč mi nejde videohovor na icq?Píše mi to,že se spojení nepodařilo uskutečnit.Přes jiný program mi to jede ok,jen to icq mi nejde.A to já zrovna potřebuju.Ach jo :)Kdysi mi to běhalo,teď jsem to zkusil po delší době .....a nic :).Díky M.

ahoj,díky všem za názory a rady.Podle mých zkušeností je na web kameru nejlepší program camfrog a oovoo.Tam se to neseká vůbec.Tam je plynulost úplně super.Jen jsem potřeboval vyzkoušet ještě icq,protože dříve jsme jeli přes něj.Někdy se totiž stane,že prostě camfoog má nějaký kolaps,a zrovna když se to nejméně hodí :).Co se týká skype,tak nevím proč,ale to máme doma nějaké nemocné :)Zvuk,obraz,prostě je to ňáký na prd.Taky není špatný MSN.Ps:Jasně,že neslyšící umí číst a psát,ale jako je pro nás telefonování samozřejmost,tak o to jsou neslyšící ochuzení,a vynahrazují si to videohovory.Ale z mých zkušeností,píšou i čtou přes tyhle programy taky.a hooooodně :).Ještě jednou díky.M.:-)