Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem doporuceni graficke karty

hoj te vsichni, potrebuju pomoct s vyberem nove graficke karty, hledam nejakou kartu do 2000 Kc max 2500 Kc s prijmem tv signalu, mam zakladni desku Gigabyte GA-G31M-S2L, a jeste bych potreboval vedet jestli nekdo nevi jaky je rozdil mezi AGP a PCI-E a jestu jednu vec, jak pozname ze karta prijma televizni signal, teda jestli to prijma graficka karta, diky za odpovedi

jj diky, ale co treba znamena TV-out, ja mam tv kartu jenom sem nevedel jestli je to na graficke karte nebo ne a pokud by ste nasli jeste nejakou grafickou kartu o neco levnejsi nebo stejne drahou, abych mel nejaky vyber, protoze se v tom moc nevyznam co co znamena

Out znamena vystup. Vystup obrazu z grafiky (z PC) do televizora. Nie naopak.
P.S. a levnejsia karta bude menej vykonna. Tak ked na tom chces hrat aj hry tak nemozes setrit. Ked nechces hrat hry tak to je fuk mozes aj lacnejsiu, akukolvek do PCIe. zavisi co s tym PC chces robit.

Ale co chces na tom PC robit? Hrat hry? Ake?
U grafik priblizne plati ze cim lacnejsia tym pomalsia je u hier, takze ano mozes kupit lacnejsiu ale bude v hrach pomalsia (u novych hier sekanie na vyssich detailoch apod.) tak si vyber podla toho kolko mas penazi alebo podla toho co s PC chces robit. Na internetovanie a na pisanie dokumentov ti staci aj grafika za 300Kcs ale hru si na tom potom nezahras.